Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Polska gra Werewolf: The Apocalypse zabierze nas do Puszczy Białowieskiej
Podczas tegorocznej prezentacji Future Games Show zapowiedziano Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest, czyli produkcję osadzoną w uniwersum Świata Mroku, nad którą pracuje rodzime studio Different Tales. Wówczas otrzymaliśmy jedynie krótki trailer gry. Teraz twórcy postanowili podzielić się pierwszymi szczegółami związanymi z tytułem, takimi jak zarys fabuły czy podstawowe informacje na temat mechanik. Ogłoszono także, że produkcja zadebiutuje na PC w czwartym kwartale tego roku.

Akcja przedstawiona w Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest skupia się na losach dziewczyny o imieniu Maia. Przybywa ona do Polski, by poznać historię swojej rodziny. W ten sposób protagonistka odkrywa sekrety, kryjące się w Puszczy Białowieskiej. Warto mieć na uwadze, że stylizowaną na obraz oprawę graficzną mają uzupełniać rzeczywiste zdjęcia pochodzące z okolicy, w której rozgrywa się historia.

Pod względem mechaniki tytuł stanowi wierne odzwierciedlenie papierowego systemu RPG. Ta tekstowa przygodówka opierać się będzie na podejmowaniu decyzji fabularnych, wpływających na trzy parametry postaci – szał, siłę woli i zdrowie. Zmiana ich wartości przekłada się na opcje dialogowe dostępne w późniejszych etapach zabawy.

Należy mieć na uwadze, że nie jest to jedyna produkcja bazująca na grze fabularnej Wilkołak: Apokalipsa. W lutym przyszłego roku swoją premierę ma mieć Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, opracowywane przez francuskie studio Cyanide.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2020-07-25 08:36:33
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow