Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Polowanie na czarownice, czyli nowe DLC do Dragon Age: Początek
Firma BioWare uderza jeszcze raz z kolejnym DLC do jednej ze swoich flagowych produkcji – Dragon Age: Początek. Najnowsze rozszerzenie - Witch Hunt – zostanie wydane 7 września na komputerach osobistych oraz konsolach (PlayStation 3, Xbox 360). Dodatek przyniesie odpowiedź na pytanie nurtujące wszystkich: co stało się z Morrigan po zakończeniu głównego wątku?

Opis kolejnego pakietu zawartości do głośnej produkcji RPG znajdziecie na jej oficjalnej stronie. Poprzedni dodatek, czyli Golemy Amgarraku, stawiał przede wszystkim na akcję i walkę, ale tym razem wracamy do fabularnych wynurzeń na temat „mrocznego” uniwersum gry. Temat dotyczy jednej z bardziej charakterystycznych bohaterek, którą zapamiętał chyba każdy.

W Witch Hunt zmierzymy się z kobietą w dramatyczne bitwie, która zakończy pewną epokę. W zamian za wykonanie niebezpiecznej misji otrzymamy nagrody, które przeniesiemy później do pozostałych kampanii. Rozszerzenie jest przeznaczone zarówno dla weteranów (opcja importu postaci) lub zupełnych nowicjuszy (możliwość stworzenia nowego bohatera).

Żeby zobaczyć zakończenie tego rozdziału serii Dragon Age zapłacimy 560 punktów BioWare/Microsoftu lub niecałe 7 dolarów (około 24 złote). Można spodziewać się, że studio powoli będzie rezygnowało z tak częstego publikowania rozszerzeń. W końcu wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej odsłony sagi, którą widzieliśmy na targach gamescom 2010.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2010-08-25 21:49:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow