Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Polacy współtworzą darmową zawartość do Divinity: Original Sin 2
Divinity: Original Sin II ma już półtora roku. Przez ten czas kolejna odsłona popularnego cyklu RPG-ów od belgijskiego studia Larian doczekała się edycji definitywnej oraz wydań na PlayStation 4 i Xboksa One. Wiele zainteresowanych osób już dawno zdążyło ją też ukończyć. W tym roku będą jednak mieli doskonały pretekst, by powrócić do Rivellonu. Twórcy gry zapowiedzieli bowiem, że w ciągu najbliższych miesięcy światło dzienne ujrzą tak zwane Gift Bagi – całkowicie darmowe aktualizacje, które wprowadzą do gry zupełnie nową zawartość, przygotowaną we współpracy z polskimi studiami Fool's Theory oraz Anshar.

Pierwszy Gift Bag zadebiutował dzisiaj. W jego ramach posiadacze Divinity: Original Sin II otrzymali nowe elementy do personalizacji postaci – kolejne twarze dla wszystkich ras, fryzury oraz inne „upiększacze”. Można je wybrać na początku przygody podczas tworzenia bohatera lub w trakcie jej trwania, za pomocą zwierciadła znajdującego się na pokładzie Pani Zemsty.

Ponadto nowa aktualizacja Divinity: Original Sin II naprawia szereg błędów, związanych między innymi z dźwiękiem i grafiką, szybką podróżą oraz nieprawidłowym absorbowaniem Źródła przez Sir Lorę. Dodaje ona również wsparcie dla Mac Pro 2013.

Według zapowiedzi twórców, w drugim Gift Bagu znajdą się funkcje i treści zainspirowane sceną modderską. Data jego premiery nie jest na razie znana. Nie wiemy również, jaką zawartość będą miały kolejne paczki. Zostanie ona ogłoszona w najbliższych miesiącach.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-08 14:21:22
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow