Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pokazano prototyp Dreamfall: Chapters – The Longest Journey
Twórcy Dreamfall: Chapters pokazali prototyp rozgrywki w ramach swojej akcji na Kickstarterze. W ten sposób deweloper chciał udowodnić, że wypuszczony jakiś czas temu pierwszy obrazek z gry pochodzi z jej grywalnego fragmentu. Aktualizacja powinna zachęcić nowe osoby do przekazania pieniędzy na projekt.

Pokazany prototyp oczywiście nie reprezentuje jakości finalnej gry. Martin Bruusgaard, główny projektant, wytłumaczył, że jest on raczej bazą, na której studio Red Thread Games testuje pomysły. Zmianie ulegną więc takie elementy jak jakość tekstur, animacje, płynność, interfejs, czy model bohaterki (zastosowano tymczasową wersję).

W nieco ponad sześciominutowym materiale omówiono takie kwestie jak sterowanie oraz konstrukcja rozgrywki. Gra połączy klasyczną przygodówkową mechanikę z odrobiną swobody, jaką mają oferować duże, zróżnicowane i co najważniejsze otwarte lokacje. W każdej z nich znajdziemy wiele poszlak, zagadek, czy postaci. Wchodzenie w interakcję z otoczeniem nie nastręczy problemów, bo obiekty będziemy wskazywać myszką niczym w typowej grze point’n’click.Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2013-02-16 21:22:34
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow