Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Plotka: Telltale Games pracuje nad Tales From the Borderlands Redux
Po raz kolejny na portalu Reddit pojawia się użytkownik, który twierdzi, że ma informacje na temat nieogłoszonych jeszcze gier. Twautwdtftbl, gdyż taki jest nick źródła, dzieli się z forum nowinami dotyczącymi Tales From the Borderlands, The Wolf Among Us 2 oraz następnej przygody z serii The Walking Dead.

Według doniesień Telltale obecnie pracuje nad Tales From the Borderlands Redux. W ramach tego projektu gracze mają otrzymać około godziny dodatkowej zabawy w postaci epilogu, a także bonusową zawartość – muzeum, komentarze twórców oraz nowe osiągnięcia na Steamie. Dla właścicieli podstawowej wersji gry, Redux ma być oferowane w formie płatnego DLC w cenie 5 dolarów (czyli ok. 21 zł), natomiast osoby nie posiadające jeszcze tytułu w swoich bibliotekach, muszą się spodziewać ceny w okolicach 30 dolarów (czyli ok. 125 zł). Podobno na końcu epilogu ma być również wskazówka odnośnie planów dotyczących następnej części Tales From the Borderlands, jednak fani będą musieli poczekać na nią przez „bardzo, bardzo, bardzo długi czas”. Według doniesień, oficjalnej zapowiedzi Redux powinniśmy się spodziewać w ciągu najbliższych tygodni.

Jeżeli chodzi o The Wolf Among Us 2 autor przecieku był o wiele bardziej oszczędny w słowach. Podobno demo technologiczne gry ma się ukazać w ramach trwającego od maja do sierpnia Summer Game Fest.

Źródło udziela informacji również odnośnie dalszych losów serii The Walking Dead, choć prawa do tej nie są w rękach Telltale, a odpowiedzialne jest za nie studio Skybound Games. Aby uniknąć zbytnich spoilerów, można powiedzieć, że najnowsza odsłona nosi roboczy podtytuł A Fatal Frontier. Ma kłaść dużo mniejszy nacisk na nasze wybory i ich konsekwencje, a dużo większy na klimat horroru.

Źródło:
"Czaruś" - GRY-OnLine
Klemens
2020-05-17 16:13:52
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow