Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Plotka: Remake Diablo II trafił do kosza; Diablo IV z paladynem i amazonką na premierę… w 2021 roku
Tegoroczny BlizzCon za nami i chociaż amerykańskie studio dostarczyło nam jedną z długo wyczekiwanych zapowiedzi w postaci Diablo IV, to w tym momencie możemy być pewni, że na kolejne doniesienia trochę sobie poczekamy. Obok tego BlizzCon 2019 uświadczył nas w przekonaniu, że warto czasem nadstawić uszu na przecieki z Blizzarda, gdyż te lubią być potwierdzane w oficjalnych komunikatach. Idąc tym tropem, wróćmy na chwilę do opublikowanego kilka miesięcy temu wpisu na forum reddit, który zdradził niemal wszystko, co oświadczył Blizzard, ale wskazał też nieco więcej.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na forum, Blizzard poważnie rozważał dostarczenie graczom odnowionego Diablo II, ale w toku prac nad Diablo IV ostatecznie zarzucił projekt na dobre. Diablo IV uderza formułą i klimatem w te same tony, co wydana w 2000 roku druga odsłona serii, bo ma zadowolić zarówno miłośników klasycznego już tytułu, jak i jego następcy – Diablo III. Całość ma stanowić jednocześnie miękki restart serii, który najłatwiej porównać do wydanej w minionym roku gry God of War, która zachowała głównego bohatera, ale umiejscowiła go w zupełnie innych realiach, jednocześnie zmieniając mechanikę.

Czytając dalej, dowiadujemy się, że Diablo IV ma otrzymać na premierę pięć grywalnych klas, co zostało potwierdzone na BlizzConie. Obok ujawnionych przez twórców Barbarzyńcy, Druida i Czarodziejki otrzymamy także Paladyna i Amazonkę. Nekromanta również pojawi się w Diablo IV, ale dopiero w popremierowym dodatku. Informator donosi też, że serwery sieciowe będą w stanie pomieścić nawet 100 graczy, którzy będą mogli wymieniać się łupami. To ostatnie ma być jednak obłożone pewnymi ograniczeniami – wciąż nie wiadomo jeszcze, czy gracze będą mogli wymieniać legendarne przedmioty i niektóre materiały rzemieślnicze. Jednocześnie użytkownik reddita ujawnił, że Diablo IV będzie grą-usługą, która regularnie będzie wzbogacana o dodatkową, darmową zawartość. Według jego źródeł, testy beta Diablo IV mają wystartować jeszcze w 2020 roku, podczas gdy gra trafi na rynek w 2021 roku.

Oczywiście wszystko to, to jedynie nieoficjalne doniesienia i wiele w poruszanych przez nie obszarach może się jeszcze zmienić w toku procesu deweloperskiego. Jednak fakt, że forumowicz już kilka miesięcy temu potrafił z taką precyzją wskazać kluczowe informacje związane z Diablo IV, wskazuje, że nakreślony przez niego scenariusz może się sprawdzić.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-11-11 09:34:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow