Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Plotka: Lady Gaga w Cyberpunku 2077
Od ubiegłorocznej prezentacji Cyberpunka 2077 na targach E3 atmosfera wokół nowego RPG-a studia CD Projekt RED robi się coraz gorętsza. Fani i media z całego świata wychwytują choćby najdrobniejsze informacje na temat nadchodzącej produkcji opartej na systemie stworzonym przez Mike'a Pondsmitha i ekipę z R. Talsorian Games. Najnowszą plotkę przedstawił światu francuski serwis ActuGaming. Według jego źródeł, podobno zbliżonych do CD Projekt RED, w siedzibie polskiego studia w Warszawie była widziana Lady Gaga. Znana piosenkarka i aktorka brała udział w sesjach motion capture.

Według dziennikarzy ActuGaming, współpraca między Lady Gagą a CD Projekt RED ma zostać oficjalnie ogłoszona podczas E3 2019, równolegle z datą premiery Cyberpunka 2077. Twórcy wiedźmińskiego cyklu nie chcieli na razie komentować tych doniesień. Zatem na razie jedynym pewnikiem jest fakt, że nowa produkcja polskiego studia będzie obecna na czerwcowej imprezie w Los Angeles.

Plotka ta jest o tyle ciekawa, że we wrześniu ubiegłego roku osoby prowadzące oficjalny profil Cyberpunka 2077 na Twitterze skomentowały jeden z postów Lady Gagi sprzed przeszło sześciu lat. Już wtedy wielu fanów spekulowało na temat ewentualnego udziału artystki w najnowszej grze CD Projekt RED.

Oczywiście pozostaje pytanie, na ile wiarygodne są wszystkie te rewelacje. Z jednej strony trudno uwierzyć, że gwiazda pokroju Lady Gagi – piosenkarki znanej z takich przebojów, jak Bad Romance czy Poker FaceNarodzinach gwiazdy – odwiedziła Warszawę praktycznie niezauważona. Z drugiej strony oryginalny i krzykliwy styl, z którego znana jest celebrytka, pasowałby do klimatu Cyberpunka i bez wątpienia jej obecność w roli sojusznika bądź wroga V, lub nawet postaci pobocznej dającej koncert w Night City, pozytywnie wpłynęłaby na rozpoznawalność tytułu, za co CD Projekt RED raczej nie pożałowałoby pieniędzy.

Źródło:
"AlexB" - GRY-OnLine
Klemens
2019-03-14 14:35:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow