Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Piosenkarka Grimes pojawi się w Cyberpunk 2077 w roli postaci niezależnej. Mamy pierwsze szczegóły
Jeśli mieliście okazję oglądać ubiegłoroczną galę The Game Awards, to zapewne kojarzycie z niej wątek muzyczny poświęcony grze Cyberpunk 2077. Organizatorzy zaaranżowali specjalny występ Grimes, kanadyjskiej piosenkarki, która – jak się okazało – użyczy swojego utworu dla ścieżki dźwiękowej cyberpunk. Na tym jednak nie koniec, gdyż jak ujawniła gwiazda, w hicie RED-ów pojawi się również jako postać niezależna. Jeśli nie jesteście gotowi na drobne spojlery, to w tym miejscu powinniście zakończyć lekturę.

Grimes wcieli się w piosenkarkę, która podczas jednego ze swoich koncertów popełni samobójstwo, ale zamiast pochówku doczeka się szybkiej wymiany narządów i na scenę powróci już jako cyborg. Nie wiemy, na jakim etapie rozgrywki pojawi się ten wątek, ale możemy przypuszczać, że będzie on jednym z elementów głównego wątku fabuły. Całość ma być mocna i zapadać w pamięć, tak jak specjalne wykonanie Wilczej zamieci Priscilli w Wiedźminie 3.

Jednocześnie piosenkarka zdradziła, że widziała godzinną wersję Cyberpunk 2077 i wypowiedziała się o grze w samych superlatywach. Oczywiście wypowiedź gwiazdy nie jest równoznaczna z oficjalnym komunikatem deweloperów, więc do przywołanych tu informacji należy podejść z odpowiednim dystansem.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2020-02-25 15:06:56
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow