Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwszy screen z The Bard's Tale IV, zbiórka pieniędzy wystartuje 2 czerwca
The Bard’s Tale IV zostało formalnie zapowiedziane w trakcie styczniowej imprezy PAX South. Wówczas Brian Fargo, szef studia inXile Entertainment, ujawnił, że gra zostanie sfinansowana za pośrednictwem Kickstartera, aczkolwiek nie podał konkretnej daty startu zbiórki. Teraz to się zmieniło – deweloperzy poinformowali bowiem, że kampania, w ramach której gromadzone będą pieniądze na realizację projektu, rozpocznie się 2 czerwca o godzinie 15:00 czasu polskiego. Warto przy tym podkreślić, że tego dnia minie 30 lat od premiery pierwszej części cyklu, która ukazała się w 1985 roku. Szczegóły związane ze zbiórką nie są na razie znane, nie wiadomo więc, jaką dokładnie sumę będą chcieli zdobyć twórcy, ani jakie nagrody przygotowano dla osób ich wspierających.

Podkreślono natomiast, że samo The Bard’s Tale IV ma być powrotem do korzeni serii – przedstawiciele inXile Entertainment chwalą się, że posiadają prawa do wykorzystania wszystkich elementów z pierwowzoru. Dotyczy to m.in. takich rzeczy, jak stref teleportacji czy tajemniczych magicznych ust. Poza tym starcia mają być toczone w systemie turowym. Produkcję napędzać ma natomiast silnik Unreal Engine 4, dzięki czemu oprawa graficzna powinna stać na wysokim poziomie. Twórcy zdradzili przy tym, że projektując wirtualny świat gry (akcja tytułu osadzona zostanie w mieście Skara Brae) zamierzają skorzystać z technologii fotogrametrii – za jej pomocą chcą w wierny sposób odtworzyć w trójwymiarze kilka z architektonicznych zabytków Szkocji.

Na chwilę obecną data premiery The Bard’s Tale IV nie jest znana. Podobnie jak platformy, na które ma trafic tytuł, aczkolwiek można założyć, że na pewno pojawi się na komputerach osobistych.

Źródło:
"Pirlond" - GRY-OnLine

th Pierwszy screen z The Bards Tale IV zbiorka pieniedzy wystartuje 2 czerwca 210221,1.jpg
Klemens
2015-05-18 21:02:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow