Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsze wideo opowiadające o produkcji dodatku Star Wars: The Old Republic - The Rise of the Hutt Cartel
Twórcy ze studia BioWare opublikowali dziennik dewelopera, opowiadający o powstawaniu planety Huttów, którą znajdziemy nadchodzącym dodatku do gry Star Wars: The Old Republic - The Rise of the Hutt Cartel.Nagranie skupia się na kreacji planety Makeb i wyjaśnia wątek fabularny zawarty w rozszerzeniu. Twórcy mówią między innymi o sposobach dostania się w to miejsce, o jego bogatym w złoża środowisku czy też o usprawnieniu technologii, dzięki której deweloper może tworzyć lepiej wyglądające lokacje.

The Rise of the Hutt Cartel to pierwsze płatne rozszerzenie do gry MMO z 2011 roku. Pisaliśmy o nim w grudniu zeszłego roku, kiedy to firma Electronic Arts, wydawca produkcji, poinformowała o jego szczegółach. Dodatek skupi się na rasie Huttów i wprowadzi nowy wątek fabularny. Ponadto maksymalny poziom doświadczenia wzrośnie do 55 levelu.

Koszt zakupu rozszerzenia to 9,99 dolarów (około 31 zł) dla graczy opłacających abonament. Pozostałe osoby będą zmuszone do wyjęcia z portfela dwa razy większej kwoty. Premiera The Rise of the Hutt Cartel nastąpi wiosną bieżącego roku, jednak nie ujawniono jeszcze dokładnego terminu.

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-12 14:17:15
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow