Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsze screeny z A Game of Thrones - gry na podstawie sagi George'a R. R. Martina
Francuska firma Cyanide Studio udostępniła dzisiaj dwa screeny z tworzonej na podstawie prozy George’a R. R. Martina gry A Game of Thrones: Genesis.

Wygląda na to, że zespół, który pracował m.in. nad takim tytułami jak Loki i Blood Bowl postanowił nareszcie podzielić się z nami owocami swojej współpracy z bestsellerowym autorem fantasy. A Game of Thrones: Genesis będzie grą strategiczną opartą na pierwszej książce należącej do cyklu Pieśń Lodu i Ognia. W kampanii dla pojedynczego gracza dzięki bezpośredniej współpracy z Martinem, będziemy mogli uczestniczyć w walkach i intrygach knutych między rodami, w wyniku których utworzono królestwo Westeros.

W związku ze strategicznym charakterem rozgrywki tylko od nas będzie zależało jak pokonamy swoich przeciwników. Do wyboru będziemy mieli zarówno rozwiązania czysto militarne, wojnę ekonomiczną oraz załatwianie spraw za kulisami dzięki sprytnemu prowadzeniu dyplomacji.

Gra pojawi się tylko na komputerach PC jeszcze latem tego roku. Osobom zainteresowanym tytułem możemy też polecić oficjalną stronę tytułu, na której można się zapisać do newslettera i dostawać na bieżąco najnowsze informacje.

Źródło:
"Kono" - GRY-OnLine

th Pierwsze screeny z A Game of Thrones 202442,1.jpg

th Pierwsze screeny z A Game of Thrones 202443,2.jpg
Klemens
2011-02-16 20:23:24
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow