Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsze oceny Detroit: Become Human wskazują na udaną produkcję
W Sieci pojawiły się pierwsze oceny Detroit: Become Human, czyli najnowszego dzieła zespołu Quantic Dream, nad którym czuwał David Cage. Jak twórcy między innymi Heavy Rain i Beyond: Dwie Dusze poradzili sobie tym razem?

Przejdźmy więc do bardziej szczegółowego omówienia przygotowanej zawartości. Wśród zalet Detroit: Become Human wymienia się przede wszystkim obszerny scenariusz, zahaczający o trudne tematy pokroju niewolnictwa, i nieliniowość; zdaniem niektórych recenzentów do zabawy chce się wracać nawet po ukończeniu przygody, głównie po to, by sprawdzić inne ścieżki fabularne. Podobać się mogą również dylematy moralne, które skłaniają do refleksji (i mogą siedzieć nam w głowach długo po ujrzeniu napisów końcowych), a także wiarygodny świat niedalekiej przyszłości. Najmocniejszą stroną gry bez wątpienia jest oprawa audiowizualna i doskonała gra aktorska. Wszystko to ma podobno sprawiać, że Detroit: Become Human jest najlepszą grą studia Quantic Dream... pod warunkiem, że przymkniemy oko na pewne wady, których też jest niemało.

Zdaniem redaktora serwisu GameSpot twórcom nie udało się uniknąć wywołania wrażenia, że to „tylko gra”. Recenzent USgamera zwrócił uwagę na fakt, że pierwsze zakończenie, które ujrzy większość graczy, jest szalenie niesatysfakcjonujące (w przypadku pozostałych sprawy mają się lepiej), z kolei krytyk z serwisu VideoGames (od którego produkcja otrzymała najniższą jak dotąd notę) stwierdził, że gra nie porusza, choć bardzo się stara.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2018-05-24 19:13:00
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow