Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pierwsza faza beta testów The Elder Scrolls Online pod koniec marca
Firma Bethesda Softworks odpowiedziała na najczęściej pojawiające się pytanie dotyczące zamkniętych beta testów gry The Elder Scrolls Online. Wciąż można zgłaszać się do nich za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Zamknięte beta testy będą organizowane w ograniczonych czasowo turach, zazwyczaj w weekendy. Pierwsza z nich będzie miała miejsce pod koniec marca, a dokładny termin zostanie podany niedługo. Osoby wybrane do danej tury beta testów otrzymają wcześniej stosowne powiadomienie we wiadomości e-mail. Tacy gracze nie mogą mieć jednak pewności, że dostaną podobne zaproszenie w przyszłości.

W mailowym komunikacie twórcy udostępnią szczęśliwcom link do pobrania klienta, który ma ważyć ok. 20 GB. W związku z tym zespół ZeniMax Online Studios zaleca ściągnięcie wymaganych danych jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem danej fazy testów, aby móc uruchomić betę od razu na starcie. Oprócz grania uczestnicy będą także wypełniać specjalne ankiety, które pozwolą twórcom na wykrycie błędów i poprawienie rozgrywki.

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2013-03-02 18:18:44
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow