Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Piąty epizod The Council oraz Complete Season ukażą się na początku grudnia
W pierwszy odcinek The Council mieliśmy okazję zagrać w marcu tego roku, następnie ukazywały się: Episode 2: Hide and Seek (maj), Episode 3: Ripples (lipiec), Episode 4: Burning Bridges (wrzesień). Teraz Big Bad Wolf i Focus Home Interactive ogłosili datę premiery piątego i ostatniego epizodu The Council. Episode 5: Checkmate będzie dostępny od 4 grudnia 2018 w wersji cyfrowej na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One). Ci, którzy sięgną po Complete Season, zawierający wszystkie epizody, oraz posiadacze Season Passa, zagrają już w tym dniu. Natomiast osoby, które grają na PS4 lub Xboksie One i kupują kolejne rozdziały osobno, będą mogły zagrać dwa dni później - 6 grudnia.

Akcja The Council rozpoczyna się w roku 1793. Kierujemy poczynaniami Louisa de Richeta, członka tajnego stowarzyszenia, którzy otrzymał zaproszenie na prywatną wyspę położoną u wybrzeży Anglii. Na miejscu pojawiają się znakomitości: Jerzy Waszyngton, Napoleon Bonaparte i inni. Matka Richeta zaginęła, a każda z postaci ma własne, ukryte cele, które próbuje zrealizować.

W piątym epizodzie Louis de Richet zmierzy się z konsekwencjami wszystkich wyborów i błędów, które popełnił. Pojawią się ponownie jego sojusznicy, rywale i rodzina. Louis postawi ostatnie kroki na ścieżce, która zadecyduje o jego losie i o losach świata. Czy uda mu się przeżyć?

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2018-11-23 14:05:02
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow