Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy z datą premiery na PC i konsolach
We wrześniu dowiedzieliśmy się, że Phoenix Wright – bodajże najsłynniejszy prawnik w historii gier wideo – pojawi się na innych platformach sprzętowych niż konsole Nintendo i urządzenia mobilne. Teraz firma Capcom ujawniła datę premiery Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy. Zgodnie z zapowiedzią, produkcja zadebiutuje 9 kwietnia na Nintendo Switch, Xboksie One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych (Steam).

Jeśli osoba Phoenixa Wrighta nic Wam nie mówi, śpieszymy z wyjaśnieniem. Ace Attorney to nietypowa seria gier przygodowych, w których wcielamy się w początkującego prawnika. Naszym zadaniem jest udowodnienie niewinności swoich klientów i obalenie fałszywych zeznań świadków. Gra podzielona jest na dwa segmenty – dochodzenie i rozprawę. Pierwszy z nich oferuje rozgrywkę nieodbiegającą zbytnio od schematu znanego z produkcji typu point-and-click: eksplorujemy kolejne lokacje w poszukiwaniu śladów, słuchamy relacji świadków, rozmawiamy z policją oraz przesłuchujemy oskarżycieli i oskarżonych. W ten sposób zdobywamy materiały dowodowe, które możemy wykorzystać w trakcie rozprawy do wykazania nieścisłości w zeznaniach składanych przez świadków przed sądem.

Samo Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy to pakiet zawierający odświeżone wersje trzech pierwszych odsłon serii: Ace Attorney, Justice for All oraz Trials and Tribulations. Zmiany ograniczą się do poprawienia oprawy wizualnej, w tym dodania obsługi wyższych rozdzielczości. Cała reszta pozostanie niezmieniona w stosunku do oryginalnych wydań. Trylogię można już zakupić w przedsprzedaży na Steamie oraz sklepach Sony, Microsoftu i Nintendo.

Źródło:
"Entelarmer" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-28 12:45:45
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow