Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Pathfinder: Kingmaker – DLC Varnhold's Lot z datą premiery
Firma Deep Silver ujawniła oficjalną datę premiery drugiego rozszerzenia fabularnego do wydanej we wrześniu minionego roku gry RPG studia Owlcat GamesPathfinder: Kingmaker. DLC zatytułowane Varnhold's Lot zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami trafi na serwery jeszcze w lutym, a konkretnie w najbliższy czwartek 28 lutego.

Podczas zabawy udamy się do całkowicie nowego lochu, wraz ze znanym z głównego wątku fabularnego baronem Maegarem Varnem. Tym razem wystąpimy w roli członka jego drużyny i chociaż podstawka dosyć mocno nakreśliła jego postać, to twórcy obiecują kilka interesujących niespodzianek. Tuż po zakończeniu wątku wprowadzonego w DLC Varnhold's Lot pojawi się także nowy wydarzenie dla głównej linii fabularnej, które przybliży nam konsekwencje podejmowanych przez nas wyborów.

Pathfinder: Kingmaker dostępne jest na razie wyłącznie na PC. Daty premiery konsolowych wydań jeszcze nie ujawniono, ale te mają zadebiutować przed końcem bieżącego roku. Obok tego gra w kwietniu doczeka się kolejnego dodatku fabularnego – Beneath The Stolen Lands.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-02-26 21:24:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow