Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Path of Exile – premiera nowego dodatku, The Awakening
Path of Exile, darmowy hack’n’slash stworzony przez studio Grinding Gear Games doczeka się kolejnego, trzeciego już rozszerzenia. Po ubiegłorocznych Sacrifice of the Vaal i Forsaken Masters przyszedł czas na The Awakening, zapowiadane jako największy do tej pory dodatek do gry.

Zdecydowanie najciekawiej prezentuje się możliwość kontynuowania przygody w nowym, czwartym akcie, którego akcja ma miejsce przede wszystkim na terenie górniczego miasteczka Highgate. To właśnie tutaj, głęboko pod górskimi pasmami, skrywa się potężne monstrum, wpływające na umysły okolicznych mieszkańców. Dodatek wprowadzi też 14 pomniejszych lokacji, 40 rodzajów potworów, 9 potężnych bossów do pokonania oraz 6 zadań do wykonania.

Rozszerzenie The Awakening wprowadzi też do Path of Exile szereg umiejętności. Szczególnie interesująco wygląda możliwość rozkładania min i zdalnego detonowania ich, a także zdolność „Phase Run”, dzięki której na pewien czas możemy zniknąć z pola widzenia przeciwników, a następnie zaatakować ich wzmocnionym ciosem. Najpotężniejszym z nowych czarów będzie prawdopodobnie przywołanie Golema Chaosu, który może okazać się cennym sojusznikiem w walce z zupełnie nowymi oponentami.

Rozwinięty zostanie także system umiejętności pasywnych. W The Awakening pojawi się możliwość umieszczania w nich klejnotów, które pozwolą na zmianę sposobu działania wybranych zdolności. Modyfikatory te będzie można wytwarzać tak samo jak pozostałe rodzaje przedmiotów.

Oczywiście, w najnowszym dodatku nie zabraknie też pomniejszych zmian. Do gry trafi 100 unikalnych przedmiotów, wprowadzone zostaną także modyfikacje balansujące rozgrywkę, a poziom trudności w pierwszych trzech aktach zostanie nieco zwiększony.

Źródło:
"shav" - GRY-OnLine
Klemens
2015-07-11 08:57:35
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow