Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

P.O.L.L.E.N - przygodówkowy thriller VR trafi na PC i PS4
Niezależne fińskie studio Mindfield Games pracuje nad projektem P.O.L.L.E.N, który zaprezentuje alternatywną historię podboju kosmosu, pozwalając na wcielenie się w astronautę wysłanego na jeden z księżyców Saturna w latach 90. ubiegłego wieku. Produkcja zmierza na pecety i konsolę PlayStation 4, a jej premiera zaplanowana została na pierwszy kwartał przyszłego roku. Tytuł powstaje głównie z myślą o technologii VR, ale umożliwi także tradycyjną zabawę na monitorach i telewizorach. Warto wspomnieć, że autorzy wczoraj umieścili swoje dzieło na Steam Greenlight i w ciągu jednej doby zebrało ono wystarczająco dużo głosów, aby zostać zaakceptowane do dystrybucji w usłudze studia Valve.P.O.L.L.E.N przeniesie nas do alternatywnej wersji lat 90. W zaprezentowanej przez autorów wizji, historia świata pobiegła innym torem dzięki temu, że 22 listopada 1963 roku prezydent John F. Kennedy przeżył zamach na swoje życie. Zapoczątkowało to ciąg wydarzeń, który doprowadził do połączenia amerykańskiego i radzieckiego programu kosmicznego. To z kolei spowodowało gwałtowne przyśpieszenie rozwoju w tej dziedzinie. Już w latach 70. powstała baza na Księżycu, a podbój Układu Słonecznego stał się możliwy dzięki odkryciu technologii anty-grawitacji, pozwalającej na tanie wynoszenie obiektów na orbitę.

Gracz wcieli się w nowego pracownika zajmującej się eksploracją kosmosu korporacji Rama Industries. Jej najnowszym projektem jest budowa bazy na powierzchni Tytana, czyli największego księżyca Saturna. Pięcioosobowa grupa astronautów od roku zajmuje się tym przedsięwzięciem, ale w wyniku wypadku jeden z nich stracił życie i nasza postać zostaje zatrudniona, aby go zastąpić. Po dotarciu na miejsce okaże się, że reszta załogi gdzieś przepadła, a pracodawca nie był z nami do końca szczery.

P.O.L.L.E.N ma być przygodówkowym thrillerem, w którym akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszoosobowej. Zabawa skoncentruje się głównie na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek. Łamigłówki mają być logiczne i większość z nich będzie można rozwiązać na kilka różnych sposób. Umożliwić ma to daleko posunięta interaktywność otoczenia. Gracz będzie mógł manipulować wszystkimi napotkanymi maszynami, urządzeniami oraz przedmiotami.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2015-10-07 17:27:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow