Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Oz: Broken Kingdom debiutuje na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem
Nexon i This Game Studio ogłosili, że na urządzenia mobilne z iOS i Androidem trafiła gra free-to-play Oz: Broken Kingdom. W grze wcielamy się w Ophelię Shen, która wraz ze słynnymi bohaterami - Blaszanym Drwalem, Lwem i Strachem na Wróble - przemierza bajkowy świat, by pokonać zło i przywrócić krainie Oz dawną chwałę.

Oz: Broken Kingdom jest grą RPG, ze strategiczną walką opartą na turach. W czasie zabawy gracze mogą przemierzyć siedem rejonów Oz i zajrzeć do takich miejsc, jak kraj Manczkinów, przepastne hale zamku Gladioli (Glinda's Castle) oraz odwiedzić wiele cienistych krain. Na drodze bohaterów staną hordy diabelskich przeciwników i bestialskich bossów. W miarę postępów, można personalizować postacie i rozwijać je przez odkrywanie i ulepszanie ponad 100 unikatowych umiejętności. Prócz trybu single-player, gra oferuje tryb Areny, gdzie można dołączyć do gildii czy zebrać drużynę, która pomoże w walce. Miłośnicy PvP mogą również rzucić wyzwanie innym graczom, by zdobywać nagrody i zdobywać coraz wyższe miejsca w rankingach.

- W Oz: Broken Kingdom, nie tylko na nowo zinterpretowaliśmy krainę Oz, lecz również rozwinęliśmy jej fabułę. Gracze będą odkrywać nowe spojrzenie na Oz powołane do życia z bogactwem szczegółów i pełne niebezpiecznych, czyhających na każdym kroku wrogów - powiedział Scott Blackwood, założyciel i Head of Product w This Game Studio.

- Doświadczony zespół z This Game Studio wykorzystał wspaniałą okazję i przystosował tą rozpoznawalną na świecie markę w sposób, który odpowiada dzisiejszym trendom w grach na urządzenia mobilne. Od samego początku, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy grę we wczesnej fazie rozwoju wiedzieliśmy, że przerośnie oczekiwania graczy w takich aspektach, jak: grafika, świeża zawartość i co najważniejsze grywalność - dodał Lawrence Koh, General Manager Nexon M.

Oz: Broken Kingdom jest dostępne do pobrania z Google Play i App Store.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2016-09-18 08:53:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow