Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Outreach - zapowiedziano przygodówkę osadzoną na pokładzie sowieckiej stacji kosmicznej
Zlokalizowane w Londynie studio Pixel Spill zapowiedziało grę Outreach, czyli przygodówkę science-fiction, której akcja toczyć się będzie wewnątrz porzuconej sowieckiej bazy kosmicznej. Produkcja zmierza wyłącznie na pecety, a jej premiera zaplanowana została na przyszły rok. Projekt wyda firma Gambitious Digital Entertainment.

Akcja gry toczyć się będzie w latach 80. ubiegłego wieku. Tworząc scenariusz autorzy przyjęli założenie, że wiele z szalonych zimnowojennych teorii spiskowych miało pokrycie w rzeczywistości. Gracz wcieli się więc w kosmonautę, który otrzyma zadanie odkrycia powodów utraty łączności z tajną sowiecką bazą kosmiczną. Na miejscu odkryje, że cała załoga gdzieś przepadła, a do tego wiele systemów pokładowych jest w opłakanym stanie. Naszym zadaniem będzie odkrycie, co dokładnie doprowadziło do takiej sytuacji.

Outreach ma być przygodówką, która skoncentruje się głównie na eksploracji i opowiadaniu fabuły. Podczas zabawy akcję będziemy obserwowali z oczu kosmonauty, a zwiedzanie stacji kosmicznej uatrakcyjni brak grawitacji.

Eksplorując wnętrze stacji kosmicznej gracz będzie musiał powoli gromadzić wskazówki i dowody, które krok po kroku pozwolą mu poznać kolejne fragmenty historii. Nie zabraknie także prostych wyzwań zręcznościowych, głównie koncentrujących się na nawigacji w zerowej grawitacji.

Pomimo tego, że akcja toczyć się będzie na fikcyjnej stacji autorzy masę wysiłku włożyli w to, aby przekonująco odtworzyć realia lat 80. Wszystkie przedmioty, obrazy i struktury oparte będą wzorowane na tych z tamtych czasów lub, w przypadku najbardziej fantastycznych obiektów, zainspirowane nimi.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-08-16 20:27:49
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow