Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Otwarta beta Path of Exile ruszy za niecałe 2 tygodnie
Na stronie gry Path of Exile pojawiło się odliczanie do startu otwartej bety, która miała rozpocząć się jeszcze w grudniu, ale została przesunięta. To potwierdzenie tego, że studio Grinding Gear Games nie przewiduje dalszych opóźnień i wkrótce zaprosi nowe osoby do sprawdzenia swojej produkcji, rozwijającej pomysły z serii Diablo. Ogólnodostępne testy ruszą 23 stycznia, czyli za niecałe dwa tygodnie.

Path of Exile znajduje się w fazie zamkniętej bety od wielu miesięcy, więc otwarte testy będą pierwszą okazją, żeby sprawdzić grę bez specjalnego kodu. Do tej pory Grinding Gear Games rozsyłało je do zarejestrowanych użytkowników lub oferowało w zamian za wsparcie finansowe produkcji. Dzięki tej formie finansowania zebrano ponad milion nowozelandzkich dolarów. Wciąż można kupować pakiety gwarantujące dostęp do różnych dodatków.

Po premierze gra będzie dostępna w systemie „graj za darmo”, czego namiastkę zobaczymy w otwartej becie. Za drobne opłaty kupimy w niej zwierzaki, alternatywne efekty czarów, miejsce w schowku, czy specjalne animacje. Path of Exile to mówiąc krótko duchowy spadkobierca Diablo, stawiający na parę autorskich pomysłów i mroczną stylistykę. Produkcja zapowiada się na ciekawą konkurencję dla innego tytułu free-to-play - Akaneiro: Demon Hunters.

Źródło:
"Hed" - GRY-OnLine
Klemens
2013-01-11 14:45:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow