Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ostatnia część dodatku Incursion do EVE Online dostępna
Firma CCP wypuściła ostatnią z trzech części najnowszego rozszerzenia do EVE Online. Wraz z finalną aktualizacją z cyklu Incursion wprowadzono zupełnie nową frakcję, która rozpęta prawdziwe piekło w wielu zakątkach wirtualnej galaktyki. Dzięki temu gracze dostaną dodatkowe okazje do wypróbowania możliwości bojowych swoich pojazdów.

Główną postacią w dodatku Incursion jest niejaki Sansha Kuvakei, przywódca ogromnej armii, który wszedł w posiadanie zaawansowanych technologii, umożliwiających między innymi podróżowanie za pomocą dziur czasoprzestrzennych. W ten sposób jego oddziały najeżdżają kolejne planety i wcielają siłą ich mieszkańców we własne szeregi.

W praktyce oznacza to, że w różnych układach planetarnych gracze znajdą specjalne wydarzenia („wtargnięcia”), związane właśnie z atakami armii Sanshy. Żeby znaleźć najbliższą lokację tego typu wystarczy zajrzeć na nową zakładkę dziennika misji. Po dotarciu do atakowanego obszaru możemy wziąć udział w bitwie z potężnymi statkami.Powyższy pomysł oczywiście wzbogaca świat EVE Online, ale jest skierowany przede wszystkim do doświadczonych graczy. Siła armii Sanshy jest ogromna, więc dla nieprzygotowanych podróżników zaangażowanie się w walkę może skończyć się utratą statku.

W poprzednich częściach Incursion dodano między innymi osiemdziesiąt nowych misji, kilka poprawek (dotyczących chociażby interfejsu) oraz imponujący edytor postaci. Więcej na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Ekipa z CCP przyciąga nowych graczy częstymi aktualizacjami. Dzięki temu udało się po raz kolejny pobić rekord łącznej liczby osób obecnych w jednym momencie na serwerze - w niedzielę zalogowanych było aż 63,170 graczy. Wypuszczenie Incursion nie oznacza bynajmniej chwili odpoczynku – deweloper zapowiedział już łatkę do dodatku.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2011-01-26 12:49:26
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow