Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ostatni epizod gry King's Quest zadebiutuje 25 października
Jak poinformowała firma Sierra, 25 października ukaże się ostatni epizod gry przygodowej King's Quest. Piąty odcinek, zatytułowany The Good Knight przedstawi ostatnią wielką przygodę podstarzałego już króla Grahama.

Matt Korba, prezes i dyrektor kreatywny studia The Odd Gentlemen, odpowiedzialnego za proces deweloperski, tak skomentował ukończenie prac nad ostatnim epizodem opowieści:

Obserwowanie jak król Graham dorasta z odcinka na odcinek, było dla naszego zespołu doświadczeniem surrealistycznym, ponieważ dojrzewaliśmy razem z nim – zarówno jako deweloperzy, jak i ludzie. Rzadko zdarza się, by móc w trakcie jednego sezonu gry opowiedzieć historię całego życia jakiegoś bohatera i im bliżej zakończenia, tym bardziej jesteśmy podekscytowani tym, że gracze będą mogli doświadczyć ostatnich rozdziałów naszej wizji podróży króla Grahama.

Z uwagi na podeszły wiek władcy, jednym z przewodnich wątków ostatniego odcinka będą problemy z pamięcią. Z jednej strony możemy mieć do czynienia z lukami, z drugiej nie wszystkie wspomnienia okażą się wiarygodne.

Jednocześnie poinformowano, że wraz z premierą ostatniego epizodu na rynek trafi kompletna edycja pudełkowa. Wydanie będzie przeznaczone na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360. Deweloperzy zaimplementują w nim dodatkowy, grywalny epizod. Nie ujawniono, jak kwestia bonusowej zawartości zostanie rozwiązana w przypadku komputerów osobistych.

Grę można przetestować za darmo – pierwszy odcinek King's Quest jest dostępny bezpłatnie na platformie Steam.

Źródło:
"Arantasar" - GRY-OnLine
Klemens
2016-10-16 13:58:53
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow