Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Opóźni się premiera gry Alternativa
Studio Centauri Productions ma kłopot. Mimo że Alternativa, ciekawie zapowiadająca się przygodówka typu point&click została ukończona, nie może trafić do sprzedaży. Wszystko przez problemy wydawcy gry – firmy Akella.

Czeskie studio, które na swoim koncie ma kilka innych ciekawych przygodówek tego typu, miedzy innymi Gooka: The Mystery of Janatris czy Memento Mori, współpracuje z wydawcą od 2005 roku. Akella wydała kilka tytułów, jednak obecnie z powodu kryzysu finansowego ma problemy. Światowa premiera Alternativy, która zapowiedziana była na drugi kwartał tego roku, opóźni się z pewnością.

Sam tytuł to ciekawie zapowiadająca się gra przygodowa, osadzona w futurystycznym, cyberpunkowym świecie. Alternativę wyróżniać będzie ciekawie skonstruowana fabuła, w której gracz prowadząc kolejne postacie w krótkich epizodach, będzie eksplorował i poznawał świat przedstawiony w grze. Wszystkie zadania, które będą czekać na gracza, skonstruowane zostały zgodnie z naukowymi teoriami, każde z nich będzie można rozwiązać również na kilka sposobów. Gra będzie się także cechowała bardzo rozbudowanymi możliwościami interakcji z otoczeniem. Dzięki temu będzie ją można ukończyć kilkukrotnie.

Produkcja Centauri Productions charakteryzuje się również atrakcyjną oprawą graficzną i wizualną. Zróżnicowane lokacje, poczynając od nowoczesnych budynków, stare ruiny, aż po tereny zniszczone działaniami wojennymi mają oddawać specyficzny klimat gry. Całość zaprezentowano w ciekawiej grafice 2D oraz w licznych sekwencjach filmowych. Więcej o grze przeczytacie na oficjalnej stronie.

Źródło:
Maciej "guandi" Śliwiński - GRY-OnLine
Klemens
2009-04-21 15:50:19
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow