Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

One Piece: World Seeker - gra z otwartym światem trafi na PC, Xboksa One i PlayStation 4
Firma Bandai Namco Entertainment dwoi się i troi, aby zadowolić fanów anime. Wydawca zapowiedział w ostatnich tygodniach m.in. My Hero Academia: One's Justice oraz Black Clover: Project Knights, a kilka dni temu dołączyła do nich gra One Piece: World Seeker. Teraz potwierdzono, że doczeka się ona wersji anglojęzycznej i poinformowano, że poza ujawnioną wcześniej edycją na PlayStation 4 tytuł trafi również na pecety oraz Xboksa One. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

Zgodnie z tytułem, gra oparta zostanie na marce One Piece, która jest najpopularniejszą mangą w historii. W tym roku obchodzi ona dwudzieste urodziny i Bandai Namco Entertainment chyba uznało, że taka okazja wymaga czegoś specjalnego, gdyż One Piece: World Seeker zapowiada się znacznie ambitniej niż typowe adaptacje opracowywane przez tego wydawcę. Zamiast prostej bijatyki otrzymamy przygodową grę akcji z otwartym światem.

W One Piece: World Seeker wcielimy się w głównego bohatera mangi i anime, czyli pirata imieniem Luffy, którego ciało posiada właściwości gumy, co pozwala mu je rozciągać w nienaturalny sposób. Tę zdolność wykorzystał on do opracowania szeregu potężnych zdolności i większość z nich wykorzystamy podczas zabawy.

Wiemy, że gra położy duży nacisk na fabułę, ale na razie autorzy nie chcą zdradzić żadnych konkretów odnośnie scenariusza. Podczas zabawy będziemy eksplorowali otwarty świat, pokonywali wyzwania platformówkowe oraz walczyli z różnorodnymi wrogami za pomocą unikalnych umiejętności Luffy’ego. Twórcy obiecują, że gracze otrzymają dużą swobodę podczas wybierania dróg do celu i metod realizacji zadań.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2017-12-12 21:02:13
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow