Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Ojciec Diablo wesprze darmowe Torchlight Infinite w walce z Diablo Immortal
Rozwijający żagle konkurent darmowego Diablo Immortal, również dystrybuowany w modelu free-to-play sieciowy hack’n’slash Torchlight: Infinite, zgodnie z zapowiedzią w październiku 2022 roku zostanie udostępniony do otwartych beta-testów wszystkim chętnym graczom na PC i urządzeniach mobilnych.

Na kilka tygodni przed tym odpowiedzialne za ów tytuł studio XD Entertainment poinformowało, że jego szeregi zasilił David Brevik – „ojciec” Diablo, który na początku lat 90. przyniósł studiu Blizzard Entertainment pomysł na serię i pełnił kluczowe role przy produkcji pierwszych dwóch jej odsłon. Odszedł z „Zamieci” w 2003 roku.

Dołączam do zespołu Torchlight: Infinite jako producent konsultingowy, razem stworzymy najlepszego hack’n’slasha w historii!

Czy twórcy Diablo Immortal mają czego się obawiać? Przekonamy się wkrótce, bowiem otwarte beta-testy Torchlight: Infinite rozpoczną się 12 października. Studio XD Entertainment zapewnia, że wykorzysta wiedzę Davida Brevika i jego spojrzenie jako gracza, by jak najlepiej rozwinąć swoją grę. Ciepłe przyjęcie ostatniego projektu „ojca Diablo”, czyli It Lurks Below, nastraja optymizmem i niesie obietnicę pójścia Torchlight: Infinite w jego ślady. Miejmy tylko nadzieję, że za jakością gry podąży również jej popularność.

Źródło:
"hexx0" - GRY-OnLine
Klemens
2022-09-22 18:08:15
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow