Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Obsidian Entertainment wyda nową grę RPG z Take-Two Interactive w ramach marki Private Division
Firma Take-Two Interactive dostrzega potencjał drzemiący w studiach niezależnych. Gigant, w którego portfolio można znaleźć takie serie, jak Grand Theft Auto, Mafia czy Red Dead Redemption, startuje z nową marką – pod szyldem Private Division firma będzie pomagać deweloperom indie i wydawać tworzone przez nich dzieła.

Może nie byłoby w tym nic szczególnie ciekawego, gdyby nie fakt, że na współpracę zdecydowała się firma Obsidian Entertainment, która oprócz Pillars of Eternity II: Deadfire pracuje obecnie nad jeszcze jedną, wciąż niezapowiedzianą grą RPG. To właśnie ów enigmatyczny tytuł, powstający pod okiem Tima Caina i Leonarda Boyarsky'ego, czyli twórców między innymi pierwszego Fallouta, trafi na rynek nakładem nowo powstałego Private Division. Na tym jednak nie kończy się lista gier, jakie zostaną wydane przez Private Division.

Na współpracę z Private Division zdecydowała się również ekipa Panache Digital, dowodzona przez Patrice’a Désiletsa, czyli osobę, której zawdzięczamy powstanie serii Assassin's Creed. Jego zespół pracuje nad grą Ancestors: The Humankind Odyssey – mowa o intrygująco zapowiadającej się przygodówce akcji z elementami survivalowymi, w której gracze będą mogli wziąć udział w najważniejszych wydarzeniach w historii ludzkości; od stworzenia pierwszych narzędzi, aż po lot na Księżyc.

Wśród projektów, których wydanie wzięło na swoje barki Private Division, znalazł się także Project Wight tworzony przez studio The Outsiders. Dostaniemy grę akcji z elementami skradanki, w której wcielimy się w przedstawiciela dawno zapomnianej rasy inteligentnych bestii zamieszkujących skalistą Skandynawię, walczącego o przetrwanie w krainie opanowanej przez Wikingów.

Na liście można jeszcze zobaczyć meksykańską ekipę Squad (autorów Kerbal Space Program, które w styczniu doczeka się konsolowej wersji Enhanced Edition) oraz studio V1 Interactive. Z uwagi na fakt, że ostatni z wymienionych zespołów został założony przez Marcusa Lehto, czyli jednego z twórców serii Halo, niespecjalnie dziwi, że owa grupa pracuje obecnie nad niezapowiedzianą jeszcze strzelaniną science fiction.

Niestety na premiery wyżej wymienionych tytułów przyjdzie nam jeszcze poczekać – jak podano w oficjalnym komunikacie, żadna z nowych gier wydanych przez Private Division nie zadebiutuje przed 31 marca 2019 roku. Jeśli więc ostrzycie sobie zęby na którąkolwiek z tych pozycji, musicie uzbroić się w cierpliwość.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2017-12-14 21:41:59
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow