Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Obsidian Entertainment pracuje nad dwoma nieujawnionymi projektami
Prezes studia Obsidian Entertainment, Feargus Urquhart, udzielił wywiadu serwisowi Game Informer. Rozmawiano głównie o nadchodzącym RPG-u The Outer Worlds, ale najciekawsze fragmenty dotyczyły przyszłych planów zespołu.

Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że choć obecnie większość studia pracuje nad The Outer Worlds, to w Obsidian Entertainment równoległe działają trzy inne, mniejsze zespoły. Jeden z nich zajmuje się pracami nad Pillars of Eternity II: Deadfire. Nie podano konkretów, ale zakładamy, że chodzi o patche do wydania pecetowego oraz pomaganie firmie Red Cerberus w konwertowaniu gry na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Dwa pozostałe małe zespoły zajmują się niezapowiedzianymi jeszcze projektami. Możliwe, że jednym z nich jest kontynuacja The Outer Worlds. Według Urquharta wykreowany na potrzeby tej gry świat jest tak intrygujący, że gracze będą chcieli do niego powrócić, a realia są w stanie pomieścić wiele przyszłych historii.

Co ciekawe, Feargus Urquhart, nie był gotów udzielić odpowiedzi, kto posiada prawa do marki The Outer Worlds. Sytuację komplikuje fakt, że w listopadzie zeszłego roku studio Obsidian Entertainment zostało przejęte przez firmę Microsoft, która najpewniej chciałaby, aby ewentualny sequel nie pojawił się na konsolach konkurencji.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-28 12:49:02
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow