Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Nowy Deus Ex w produkcji. Eidos Montreal zdradza plany na przyszłość
Studio Eidos Montreal postanowiło oficjalnie ujawnić, że trwają prace nad kolejną produkcją z serii Deus Ex, która zmierza na konsole nowej generacji oraz komputery PC. Nie jest to żadne zaskoczenie, bo prędzej czy później tego się spodziewaliśmy, a całkiem udane wyniki sprzedaży tylko utwierdzały nas w przekonaniu, że kolejna część Deus Exa to tylko kwestia czasu. Niestety, poza opublikowaniem pierwszej grafiki koncepcyjnej nie doczekaliśmy się żadnych konkretów.

Powodów do radości jest więcej, gdyż producent wpadł na pomysł rozszerzenia dotychczasowego uniwersum. W ramach tzw. Deus Ex Universe twórcy chcą na bieżąco dostarczać graczom nowej zawartości bezpośrednio związanej ze światem gry. Pierwszy elementem nowej układanki będzie zapowiedziana kontynuacja, ale to tylko początek – w planach są także inne, zapewne „mniejsze” gry, książki, nowele graficzne czy popularne ostatnio aplikacje na smartfony i tablety. W tym ostatnim przypadku zespół deweloperski z Montrealu zapewne chciałby pójść w ślady konkurencyjnych firm, takich jak Ubisoft (m.in. Watch_Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag) czy Electronic Arts (Battlefield 4). Rzecz jasna, sama koncepcja Deus Ex Universe zakłada większe wypromowanie marki.

David Anfossi, szef montrealskiego zespołu Eidos, poinformował także o wyznaczeniu daty premiery reżyserskiej edycji Deus Ex: Human Revolution. Po osiemnastu miesiącach pracy ma ona zadebiutować 22 (USA) i 25 października 2013 roku (Europa) na PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U.

Niestety, o nowej odsłonie z serii Deus Ex nie usłyszymy w najbliższym czasie. Ze słów Davida Anfossiego wynika, że twórcy nieprędko udzielą dokładniejszych informacji o projekcie, a tym samym premiera gry nastąpi prawdopodobnie później niż w 2014 roku.

Źródło:
"qjin" - GRY-OnLine

th Nowy Deus Ex w produkcji. Eidos Montreal zdradza plany na przyszlosc 192632,1.jpg
Klemens
2013-10-02 19:23:06
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow