Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Nowe informacje o RPG Werewolf: The Apocalypse od Cyanide
W Sieci pojawiły się nowe informacje na temat przyszłości gry Werewolf: The Apocalypse - Earthblood. Produkcja zostanie wydana przez firmę BigBen Interactive, a nie, jak wcześniej zapowiadano, przez Focus Home Interactive. Wszystko przez wydarzenia z maja tego roku, kiedy nowy wydawca wykupił studio Cyanide, odpowiedzialne za grę. Przy okazji poznaliśmy przybliżoną datę premiery tytułu. Werewolf: The Apocalypse - Earthblood ma zadebiutować na PC oraz konsolach w 2020 roku.

Pierwszy raz o grze usłyszeliśmy w styczniu 2017 roku. Wtedy produkcja nie dostała jeszcze podtytułu Earthblood. Głównym bohaterem ma być Cahal - wilkołak, znajdujący się na wygnaniu, który zostanie zmuszony do powrotu i pomocy swojemu klanowi. Żyjąc pośród ludzi, Garou (wbrew pozorom nie chodzi o słynnego piosenkarza, to inna nazwa wilkołaków) starają się utrzymywać równowagę w naturze i chronić środowisko naturalne. Jak to zwykle bywa w świecie tych przemiłych futrzaków, głównym problemem bohatera będzie jego krwiożercza żądza. Cahal ma odegrać decydującą rolę w wojnie pomiędzy wilkołakami a korporacją Pentex, która swoimi działaniami zaburza równowagę w przyrodzie.

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood stanowi adaptację Werewolf: The Apocalypse, czyli stołowego systemu RPG firmy White-Wolf, wydanego w Polsce jako Wilkołak: Apokalipsa. System wchodzi w skład uniwersum tzw. Świata Mroku. Warto przypomnieć, że prawa do tego świata należą do Paradox Interactive, ale firma nie jest bezpośrednio zaangażowana w produkcję tytułu. Mimo wszystko udzielenie licencji może sugerować, że w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych gier ze Świata Mroku, wydawanych przez innych deweloperów.

Źródło:
"Serek" - GRY-OnLine
Klemens
2018-11-24 12:02:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow