Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Nowa przygodówka twórców Life is Strange przez rok tylko na Epic Games Store
Data premiery Twin Mirror – nowego tytułu studia DONTNOD znanego z takich produkcji, jak Life is Strange, Vampyr, czy też Remember Me – została przesunięta na 2020 rok. Ponadto, twórcy gry podpisali umowę z firmą Epic Games, na mocy której nowe dzieło Francuzów przez pierwsze 12 miesięcy od ukazania się będzie dostępne na PC wyłącznie za pośrednictwem platformy Epic Games Store.

Firma DONTNOD ogłosiła również, że nabyła prawa do marki Twin Mirror, które do tej pory należały do wydawcy gry – japońskiego koncernu Bandai Namco Entertainment. Krok ten ma na celu rozszerzenie portfolio studia o nową własność intelektualną oraz zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa. Bandai Namco dalej będzie odpowiedzialne za marketing i dystrybucję Twin Mirror w wersjach na PlayStation 4 i Xbox One.

W grze przyjdzie nam się wcielić w detektywa Sama Hayesa, który powraca do rodzinnego miasteczka, aby wziąć udział w pogrzebie przyjaciela. Po przebudzeniu się w pokoju hotelowym, zupełnie nie pamiętając co wydarzyło się poprzedniego dnia, zauważa, że jego koszula jest cała we krwi. Przy pomocy swojego tajemniczego alter-ego Sam musi odzyskać wspomnienia i odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się feralnej nocy oraz dlaczego nic z niej nie pamięta. Twin Mirror to narracyjna gra przygodowa, przypominająca w swojej budowie inną serię studia DONTNODLife is Strange.

Źródło:
"Frozen" - GRY-OnLine
Klemens
2019-06-13 21:33:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow