Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Niebawem rusza kolejny darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online
Bethesda ogłosiła kolejny darmowy tydzień z The Elder Scrolls Online. W ramach akcji oprócz podstawowej wersji gry dostępna będzie również zawartość dodatku Morrowind. Od 6 do 11 grudnia gra będzie dostępna do pobrania za darmo na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Darmowość ta dla zainteresowanych konsolową wersją jest jednak dość iluzoryczna. Do skorzystania z promocji jest bowiem wymagane posiadanie aktywnego abonamentu PlayStation Plus lub Xbox Live Gold.

Podczas trwania darmowego tygodnia będzie można sprawdzić, co oferuje nie tylko świat podstawowego The Elder Scrolls Online, ale także wyspa Vvardenfell, która została dodana do gry w ramach dodatku Morrowind. Również gracze posiadający tylko podstawową wersję gry będą mogli zapoznać się z zawartoscią DLC.

Uzyskanie dostępu do gry będzie wymagało skorzystania ze specjalnej strony internetowej. Tam każdy zainteresowany będzie mógł pobrać The Elder Scrolls Online na wskazaną przez siebie platformę. Następnie będzie mógł utworzyć swoje własne konto. W ramach bonusu każde konto utworzone w ramach darmowego tygodnia otrzyma 500 koron, które można wydać w wewnętrznym sklepie gry choćby na wyjątkowy ekwipunek. Dodatkowo wszystkie postępy zostaną zachowane, co oznacza, że jeśli ktoś zdecyduje się na zakup gry po upływie darmowego tygodnia, będzie mógł kontynuować rozpoczętą rozgrywkę.

The Elder Scrolls Online to MMORPG osadzone w świecie Tamriel. Gra początkowo została wydana na PC, jednak z czasem doczekała się także konwersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra na przestrzeni czterech lat od wydania otrzymała trzynaście dodatków, ostatni z nich – Murkmire, ukazał się 22 października 2018 roku na PC oraz dwa tygodnie później na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło:
"aadamus" - GRY-OnLine
Klemens
2018-12-05 13:57:58
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow