Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Neverwinter Nights 2 - wyjątkowe wydanie gry w Polsce
CD Projekt z przyjemnością informuje, że przygotowywana polska edycja jednego z najlepszych tytułów RPG, gry Neverwinter Nights 2, będzie unikatowa w skali świata! Tylko w naszym kraju w sklepach pojawią się dwie wersje pudełka - Biała i Czarna.

Kolorystyka wydań nawiązuje bezpośrednio do papierowego systemu fabularnego, Dungeons & Dragons Ed. 3.5, na której bazuje Neverwinter Nights 2. W D&D można wcielić się w postacie krystalicznie czyste i dobre a także złe i zepsute do szpiku kości - to właśnie obrazują dwie kolorystycznie rózne wersje gry.

Dla wszystkich niecierpliwie oczekujących premiery tego wspaniałego tytułu mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Neverwinter Nights 2 zostanie wydany w edycji premierowej i kolekcjonerskiej. Obie edycje będą bardzo bogato wydane, wszak bezpośredni spadkobierca Baldur's Gate zasługuje na to w pełni. Dziś mamy przyjemność zaprezentowania wam zawartości edycji premierowej. Znajdziecie w niej:

 • Pełna polska wersja gry Neverwinter Nights 2 na płycie DVD,
 • Drukowana w pełnym kolorze instrukcja, o objętości 88 stron,
 • Drukowany mini-poradnik,
 • Efektowne pudełko na grę z etui.

  Już niedługo zaprezentujemy skład Edycji Kolekcjonerskiej, która powinna znaleźć się w kolekcji każdego szanującego się miłośnika Neverwinter Nights 2.

  Gra Neverwinter Nights 2 zostanie wydana 7 grudnia w sugerowanej cenie 129,90 PLN
 • Informacja prasowa CD-Projekt
  2006-11-08 18:50:32
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow