Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Następcą Skyrima będzie gra MMO, The Elder Scrolls Online
Ujawniono pierwsze informacje na temat gry The Elder Scrolls Online, produkcji z kategorii MMO tworzonej przez zespół Zenimax Online Studios. Zapowiedziano, że tytuł będzie łączył w sobie możliwość eksplorowania ogromnego, bogatego świata oraz aspekty społecznościowe, które są jednymi z zasadniczych elementów gier MMO.

Gracz w czasie zabawy będzie mógł dołączyć do jednej z co najmniej trzech dostępnych gildii: Magów, Wojowników i Złodziei (prawdopodobnie jednak twórcy udostępnią więcej niż trzy wymienione organizacje). Oprócz tego producenci umożliwią bohaterom poznanie o wiele większej liczby umiejętności, niż to do tej pory miało miejsce w grach RPG. Osiągniecie limitu doświadczenia powinno zająć graczom około 120 godzin.

Walka została uznana przez studio Zenimax Online za niezwykle istotny element rozgrywki The Elder Scrolls Online. Pojawiły się informacje o wprowadzeniu wskaźnika „finezji”, który będzie napełniać się podczas umiejętnie prowadzonej potyczki, m.in. wtedy, gdy nasze ataki zostaną odpowiednio skoordynowane z działaniami towarzyszy. Zgromadzoną „finezję” będzie można użyć do wyprowadzenia niezwykle potężnego ciosu.

Gracz będzie mógł wcielić się w przedstawiciela jednej z trzech głównych frakcji, z których każda posiada pokaźną armię i dąży do zajęcia jak największego obszaru świata gry. Frakcje te to:

 • Pakt Ebonheart, czyli Nordowie, Dunmerzy i Argonianie, zasiedlający północną i wschodnią część kontynentu,
 • Dominium Aldmeru, tworzone przez Altmerów, Bosmerów i Khajitów, zajmujące południowy wschód świata,
 • Przymierze Daggerfall, rozciągające się na północy i zachodzie. W jego skład wchodzą Orkowie, Bretoni i przedstawiciele rasy Redguard.

  Świat gry, który będzie można bez skrępowania zwiedzać, ma być o wiele większy niż ten ze Skyrima. Niestety, nie wszystkie obszary będą dostępne dla graczy w chwili premiery gry. Prawdopodobnie kolejne terytoria odblokowywane będą wraz z wypuszczaniem na rynek kolejnych dodatków.

  Jeżeli chodzi o zadania, to będą one podobne do zleceń z innych gier marki The Elder Scrolls. Twórcy szczególny nacisk położą na małe, generowane losowo wydarzenia, takie jak potyczki z bandytami czy spotkania z wieśniakami.

  The Elder Scrolls Online ukaże się w 2013 roku na komputery PC i Mac.

  Źródło:
  "Muninn" - GRY-OnLine
 • Klemens
  2012-05-06 13:19:52
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow