Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Naprawa Anthem priorytetem BioWare, nowa zawartość idzie w odstawkę
Premiera Anthem nie należała do najbardziej udanych. Produkcja na premierę zawierała liczne błędy, które uprzykrzały graczom rozgrywkę. BioWare natychmiast rozpoczęło ich naprawę. Ogrom pracy sprawił, że zapowiadana nowa zawartość, która miała zostać dodana do produkcji w kwietniu, musi zostać opóźniona.

O fakcie tym BioWare poinformowało za pośrednictwem Reddita. W notce poświęconej aktualizacji oznaczonej numerem 1.1.0 kanadyjskie studio przyznało się, że mimo licznych poprawek gra nadal wymaga wiele pracy.

Dużo się nauczyliśmy od ukazania się gry. Słyszeliśmy wiele opinii od Was wszystkich i pracowaliśmy pilnie nad poprawą jak największej liczby elementów w krótkim okresie. Naprawiliśmy wiele błędów i wprowadziliśmy zmiany, które według nas zaczynają wskazywać nam właściwy kierunek na przyszłość. Mając to na uwadze, wiemy, że Anthem czeka jeszcze długa droga do punktu, w którym będzie on dla nas wszystkich tym, czego oczekujemy.

W związku z tym naprawa błędów stała się priorytetem, a nowa zawartość zostanie opóźniona. Wraz z aktualizacją pojawiła się jedynie nowa Twierdza - The Sunken Cell. Spośród zapowiadanych rzeczy w kwietniowej łatce ostatecznie nie znalazły się natomiast:

 • Mastery System
 • gildie
 • tygodniowe wyzwanie Twierdzy
 • legendarne misje – faza 2
 • tablice wyników
 • część wydarzeń w trybie gry swobodnej

  Opóźnieniu uległ także Kataklizm, który miał rozwinąć wątek fabularny o wydarzenia dziejące się po znanym obecnie zakończeniu Anthem oraz dodać nowe wyzwania i wyposażenie.

  Źródło:
  "aadamus" - GRY-OnLine
 • Klemens
  2019-04-24 15:26:11
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow