Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Nadciąga Gamedec: Definitive Edition; polskie cyberpunkowe RPG z toną nowości
Deweloperzy z Anshar Studios ogłosili, że ich ostatnia produkcja, Gamedec, otrzyma wydanie Definitive Edition. Znajdziemy w nim wiele nowej zawartości – w tym zapowiadany na długo przed premierą świat inspirowany grą (też polską) Seven: The Days Long Gone. Wersja ta zawita na PC 29 września tego roku i będzie dostępna w formie bezpłatnej aktualizacji.

Osoby grające na Nintendo Switchu będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Definitive Edition zawita na tę platformę kilka tygodni później. Nie jest jednak znana dokładna data.

Wydanie „definitywne” wzbogaci Gamedeca o wiele nowości. Do najważniejszych z nich zaliczyć można:

 • nowy wirtualny świat inspirowany grą Seven: The Days Long Gone;
 • dodatkowych bohaterów niezależnych (NPC);
 • wątek bazujący na mitologii Cthulhu wzbogacający sprawę „Like Father Like Son”;
 • nowy tryb rozgrywki – True Detective Mode – utrudniający rozgrywkę. Za jego sprawą decyzji podjętych podczas rozgrywki nie będzie dało się zmienić, wczytując wcześniejszy zapis rozgrywki.

  Gamedec to produkcja na pograniczu RPG i przygodówki, która zadebiutowała rok temu. Podczas zabawy trafiamy do cyberpunkowej Warszawy z XXII wieku. Mieszkańcy miasta spędzają więcej czasu w wirtualnym świecie niż w rzeczywistym. Wcielamy się w postać tytułowego gamedeca, czyli prywatnego detektywa badającego przestępstwa popełniane właśnie w cyfrowych krainach. Tytuł spotkał się z dość ciepłym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 72%.

  Źródło:
  Agnieszka Adamus - GRY-OnLine
 • Klemens
  2022-09-19 21:43:22
  Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
  Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow