Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Nadchodzi Iratus: Lord of the Dead - mroczne RPG, w którym walczymy z dobrymi bohaterami
Można już być znudzonym odgrywaniem roli zbawcy ludzkości. W Iratus: Lord of the Dead dla odmiany staniemy do walki przeciwko dobrym bohaterom, którzy odważą się zapuścić do podziemnego świata, nasyłając przeciwko nim potwory różnej maści. Jako tytułowy nekromanta, który został uwięziony w karcerze, spróbujemy się wydostać i zemścić się na wrogach. W grze będziemy mogli łączyć ze sobą rozmaite elementy zebrane ze szczątków zmarłych, by tworzyć przerażające potworności i przemieniać je w swe sługi. Z zabitych bohaterów będziemy mogli zbierać łupy i wykorzystywać części ciał wedle uznania. Gra jest taktycznym RPG-iem utrzymanym w konwencji dark fantasy.

W Iratus: Lord of the Dead znajdziemy ponad 50 umiejętności, powiązanych z alchemią, magią i taktyką. Kluczem do sukcesu będzie umiejętne wykorzystanie możliwości sprzymierzeńców i poznanie wrogów.

Iratus: Lord of the Dead ukaże się na Steam w Early Access latem 2019. Za grę odpowiada studio Unfrozen, zaś wydawcą jest Daedalic Entertainment.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl
Klemens
2019-02-19 18:59:43
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow