Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Na rynek zmierza papierowe RPG w uniwersum Obcego – Alien: The Roleplaying Game
Dobra wiadomość dla miłośników papierowych RPG-ów, którzy pałają szczególnymi uczuciami do złowrogiego uniwersum Obcego. Firma Free League Publishing we współpracy z wytwórnią filmową 20th Century Fox opracowała Alien: The Roleplaying Game, czyli grę fabularną, podczas której gracze wybiorą się do bezlitosnej przestrzeni kosmicznej, w której nikt nie usłyszy ich krzyku. Wydawca obiecuje angażującą zabawę i zapewnia, że prowadzona przez nas postać ma bardzo nikłe szanse na przetrwanie. Brzmi nieźle? To na dokładkę warto wspomnieć, że gra trafi na rynek już 10 grudnia.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Free League Publishing, Alien: The Roleplaying Game zaoferuje graczom dwa tryby rozgrywki – kinowy i kampanię. Pierwszy z nich będzie w dużej mierze liniowy i poświęcony odtworzeniu wydarzeń, które mogliśmy zobaczyć na wielkich ekranach. Tymczasem kampania pozwoli nam swobodnie przemierzać kosmos, czerpiąc garściami z formuły, która zapewniła niebywałą popularność grze Gloomhaven. Nie mamy jeszcze grafik prezentujących skład pudełka z grą, ale wiemy, że znajdziemy w nim 392- stronicowy podręcznik z objaśnieniem świata i zasad; niestandardową kość do gry; oraz akcesoria dla mistrza gry.

Podstawowe mechaniki gry będą mocno zbliżone do innych projektów realizowanych przez Free League Publishing, ale całość będzie bardzo mocno bazować na kinowych produkcjach, o co zadbał specjalny konsultant odpowiedzialny za zgodność z kanonem.

Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-11-13 09:19:08
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow