Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

NCSoft wprowadza darmowe triale do Lineage’a II
Jest okazja żeby wypróbować jedną z najważniejszych gier w ofercie firmy NCSoft, czyli obecnego na rynku od siedmiu lat Lineage II. Wszyscy nowi gracze oraz starzy bywalcy świata Aden mogą stworzyć konto i pograć w grę przez 14 dni bez opłat. W tym czasie na pewno natkniemy się na nowości wprowadzone przez najnowszy darmowy dodatek, czyli Gracia Epilogue.

Żeby skorzystać z bezpłatnej możliwości przetestowania gry wystarczy udać się na oficjalną stronę Lineage II. Powracający użytkownicy niestety nie będą mogli wykorzystać starych kont, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby stworzyć nowe. Trial pozwala rozwinąć postać do czterdziestego poziomu i w sumie stworzyć trzech bohaterów (w ciągu dwóch tygodni).

Lineage II to jeden z bardziej znanych, chociaż niekoniecznie najlepszych przedstawicieli rozrastającego się szybko gatunku MMORPG. Złośliwi mogą powiedzieć, że wprowadzenie trialów oznacza spadek popularności tytułu i próbę zachęcenia do powrotu starszych użytkowników oraz wciągnięcie do zabawy nowych graczy.

Mimo wielu lat obecności na rynku, przestarzałych mechanizmów rozgrywki i leciwej oprawy wizualnej, Lineage II nadal sprzedaje się na świecie. Produkcja gwarantuje bitwy na masową skalę, możliwość zdobywania zamków i siedziby gildii, czy zmierzenia się z przerażającymi smokami. Wszystko to ma cenę – konieczność poświęcenia grze ogromnej ilości czasu.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine
Klemens
2010-02-09 16:47:02
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow