Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Multiplayer w Mass Effect 3 - potwierdzenie plotek jeszcze w tym tygodniu?
Wygląda na to, że w najbliższym czasie doczekamy się potwierdzenia trybu multiplayer w grze Mass Effect 3.

Południowoafrykańska sieć sklepów BT Games ujawniła broszurę informacyjną na temat Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego dzieła studia BioWare. Można na niej wyczytać, że w skład zestawu wejdzie m.in. Online Multiplayer Pass. Zapewne chodzi o specjalny kod pozwalający na rozgrywkę wieloosobową – jest on dołączany do coraz większej liczby tytułów.

Z drugiej strony, przepustka może dawać dostęp jedynie do serwisu Cerberus Network, który został wcześniej wykorzystany w Mass Effect 2. Za jego sprawą gracze otrzymywali najświeższe wiadomości i nowe dodatki DLC do gry. Jest całkiem prawdopodobne, że Cerberus Network powróci w trzeciej części serii – pytanie tylko, czy dotyczy go wspomniany Online Multiplayer Pass.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że na zorganizowanej w zeszłym tygodniu konferencji prasowej firmy Electronic Arts w Las Vegas ujawniono „dużą wiadomość” na temat Mass Effect 3. Dziennikarze obecni na prezentacji nie mogą jednak zdradzić, czego ona dotyczyła. Embargo na tę informację mija podobno w tym tygodniu, więc niedługo powinniśmy dowiedzieć się czegoś więcej.

Mass Effect 3 zadebiutuje 9 marca 2012 roku w Europie. Gra ukaże się na pecetach, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. W naszym kraju zostanie wydana przez firmę Electronic Arts Polska w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Źródło:
"Sarge" - GRY-OnLine
Klemens
2011-10-04 13:05:47
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow