Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Monolith nową przygodówką autorów Secret Files
Znane z gry Lost Horizon oraz serii Secret Files studio Animation Arts ujawniło swój kolejny projekt i nikogo chyba nie zaskoczy informacja, że okazała się nim nowa przygodówka. Produkcja otrzymała tytuł Monolith i będzie debiutem zespołu w kategorii science-fiction. W planach są wersje na pecety oraz urządzenia mobilne działające w oparciu o systemy iOS i Android. Nie podano dokładnej daty premiery, zamiast tego ograniczając się do stwierdzenia, że nastąpi ona w drugim kwartale przyszłego roku.

W Monolith wcielimy się w astronautę imieniem Nolan Carter, który po wybudzeniu ze snu kriogenicznego z przerażeniem odkrywa, że jego statek rozbił się na obcej planecie zlokalizowanej poza zbadanymi rejonami galaktyki. Jednocześnie udaje mu się zarejestrować dziwny pulsujący sygnał i bohater uznaje, że u jego źródeł ma szansę na znalezienie czegoś, co pozwoli mu ocalić życie. W rzeczywistości jednak odnajdzie coś, co sprawi, że zakwestionuje zarówno całą własną wiedzę, jak i poczytalność.

Monolith planowany jest jako krótsza produkcja. Podczas zabawy odwiedzimy pięćdziesiąt scen, a przejście całości powinno zająć około pięć godzin. Czas ten spędzimy na typowo przygodówkowej zabawie. Będziemy więc eksplorowali lokacje, gromadzili przedmioty oraz rozwiązywali zagadki logiczne.

Również sposób wykonania będzie klasyczny dla tego gatunku. Otrzymamy zatem dwuwymiarowe tła, po których przechadzać się będą trójwymiarowe postacie. Całość utrzymana będzie w lekko komiksowej stylistyce, w czym pomoże wykorzystanie techniki cel-shadingu.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2014-12-28 16:38:17
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow