Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mistrzowska dedukcja na nowym gameplay trailerze The Sinking City
Studio Frogwares opublikowało na swoim oficjalnym kanale najnowszy gameplay trailer poświęcony grze The Sinking City. Tym razem twórcy postarali się objaśnić mechaniki związane z elementami logicznymi w grze – pracę detektywa, zbieranie poszlak i korzystanie ze specjalnych zdolności, by ostatecznie dojść do określonych wniosków. Okazuje się jednak, że gra nie będzie prowadzić nas za rączkę wskaźnikami czy podpowiedziami, więc lwią część pracy przy rozwiązywaniu zagadek będziemy musieli wykonać na własną rękę, bez gwarancji, że wyciągnięte przez nas wnioski okażą się właściwe.

Całość zapowiada się naprawdę interesująco, ale z ostateczną oceną będziemy musieli wstrzymać się do premiery pełnej wersji The Sinking City. Ta zdaje się, została przesunięta, jak informowaliśmy na początku tygodnia, bo pomimo tego, że do rzekomego dnia debiutu pozostało już kilka tygodni, w materiale znajdziemy jedynie informację, że gra trafi na rynek w 2019 roku.

Gdy pojawią się nowe konkrety, to z pewnością się o tym dowiecie. The Sinking City zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.Źródło:
"LM" - gram.pl
Klemens
2019-03-02 17:56:30
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow