Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mass Effect to więcej niż trylogia
Choć do premiery drugiej części Mass Effect jest jeszcze daleko, to twórcy mówią o rozszerzeniu serii poza planowaną trylogię. Takie słowa padły z ust Grega Zeschuka podczas wywiadu dla 360Zine.

Kiedy BioWare ogłaszało, że Mass Effect będzie trylogią wydawało się to olbrzymim przedsięwzięciem. Jednak nawet trylogii może być za mało, bo Greg Zeschuk zapowiada kolejne części. W wywiadzie dla 360Zine stwierdził: „Mówiliśmy, że Mass Effect będzie trylogią, co oznacza, że zobaczycie przynajmniej trzecią część, a nawet więcej jeśli wszystko pójdzie dobrze”.

Biorąc pod uwagę, że do tej pory sprzedano ponad 2 miliony kopii pierwszej części gry, można założyć, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Gra doczekała się jednego dodatku zatytułowanego Bring Down the Sky, dwóch książek (Mass Effect: Revelation, Mass Effect: Ascension) oraz krótkiej gry na iPhone/iPod Touch zatytułowanej Mass Effect Galaxy. Nie jest to może sukces na miarę Star Wars, ale na pewno daje nadzieję na rozwój marki.

BioWare głęboko wierzy w swoje produkcje. Greg Zeschuk powiedział: „Zawsze będziemy budować więcej i rozszerzać nasze gry”. Na pytanie czy zamierzają rozwijać nowe marki dla Electronic Arts odpowiedział: „Mamy już jedną nową markę Dragon Age, ale naszą rolą jest zarówno tworzenie nowych rzeczy, jak i rozbudowa istniejących”.

Pozostaje mieć nadzieję, że dodatkowe części Mass Effect nie okażą się mini gierkami lub odpryskami głównej serii, a pełnoprawnymi kontynuacjami. W końcu świat gry jest olbrzymi, a galaktyka pełna niezbadanych dotąd miejsc.

Źródło:
Adam "Wolvie" Wieczorek - gram.pl
Klemens
2009-07-15 15:12:10
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow