Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mass Effect 2 masywnym sukcesem
Na sequel świetnie przyjętej pierwszej części kosmicznego shooter-RPG-a czekało mnóstwo ludzi, którzy w wyraźny sposób przyczynili się do dzisiejszego zadowolenia szefów EA i BioWare. Dowiedzieliśmy się bowiem, że Mass Effect 2 już sprzedało się w ilości ponad dwóch milionów egzemplarzy! Co prawda należy przypuszczać, że na ten fantastyczny wynik zapracowały zarówno wersje pudełkowe, jak i cyfrowe oraz pre-ordery, które już wyjechały lub zaraz wyjadą do wszystkich zainteresowanych graczy, ale i tak robi wrażenie (przy okazji pragniemy zaznaczyć, że pułap osiągnięty przez Modern Warfare 2 z pewnością długo pozostanie nie do pobicia).

Dodatkiem do pokaźnej liczby sprzedanych kopii gry są bardzo wysokie oceny i mnóstwo nagród, które już znajdują się na koncie gry. Serwis Metacritic.com, na którego dane powołuje się EA, informuje o doskonałym drugim miejscu, jeśli chodzi o średnią ocen wśród wszystkich gier na Xboksa 360 (96% - tyle samo co Bioshock i The Orange Box) i pecety (95% - identycznie, jak Baldur’s Gate II). Prócz tego gra znalazła się na okładkach 20 magazynów branżowych na całym świecie, a w dniu amerykańskiej premiery jej nazwa była najpopularniejszą frazą na Twitterze i w Google News.

Mass Effect 2 wyrasta na jedną z największych gier 2010 roku. Nie możemy być bardziej dumni z uznania jakim cieszy się nasza gra i z jej wczesnego sukcesu,” powiedział Ray Muzyka, szef BioWare. Czy daliście się już uwieść magii uniwersum Mass Effect?

Źródło:
Filip "fsm" Grabski - GRY-OnLine
Klemens
2010-01-29 19:31:46
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow