Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Marvel's Guardians of the Galaxy to kolejna udana przygodówka studia Telltale Games
Wczoraj zadebiutował piąty i zarazem ostatni odcinek przygodówki Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, zatytułowany Don't Stop Believin'. Jest to więc niezła okazja do sprawdzenia, jak wypada zakończenie i gra jako całość.

Opinie recenzentów są mieszane. Redaktor serwisu Attack of the Fanboy stwierdził, że to kolejny klasyk od studia Telltale Games, świetnie łączący dramat z humorem. W podobnym tonie wypowiada się dziennikarz Hardcore Gamera. Praktycznie wszystkie odcinki na tej witrynie zostały ocenione na 4/5 i zostały docenione za ciekawą historię oraz humor, choć rozgrywka w piątym epizodzie pozostawia trochę do życzenia – za mało w nim eksploracji. Noty jednak mówią same za siebie – to dobra gra.

Z drugiej strony pracownik serwisu Destructoid narzeka sporo. Pisze m.in. o niedopracowanych animacjach podczas rozmów, tych samych lokacjach, co w poprzednich epizodach czy słabych sekwencjach z efektownymi, w założeniach, akcjami. Uważa jednak, że piąty epizod nie jest na tyle dużym zawodem, by całkowicie przekreślić czas, który spędził z ekipą Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Finałowy odcinek zasłużył na ocenę 3/5 w Twinfinite, gdzie wśród wad wymienia się niewykorzystany potencjał niektórych scen czy krótki, zwłaszcza jak na zakończenie, czas rozgrywki. Natomiast jako całość gra zapewniła autorowi tekstu sporo radości i równie dobrej zabawy, jak w zwariowanym Tales from the Borderlands: A Telltale Games Series, które powszechnie uznawane jest za jedną z najlepszych gier Telltale Games (jakkolwiek nie przełożyło się to na wyniki sprzedaży).

Źródło:
"Góral" - GRY-OnLine
Klemens
2017-11-08 18:56:57
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow