Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series już oficjalnie
Na gali The Game Awards potwierdziły się plotki sprzed dwóch tygodni. Studio Telltale Games wypuściło bowiem teaser, który zapowiedział, że następna epizodyczna przygodówka zespołu opowie o Strażnikach Galaktyki, czyli grupie superbohaterów z uniwersum wydawnictwa Marvel, którą mogliśmy obejrzeć m.in. w filmie z 2014 roku. Projekt otrzymał tytuł Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series i wiemy o nim tylko tyle, że ukaże się w przyszłym roku.

Na razie nie potwierdzono, na jakie platformy zmierza gra. Obecnie praktycznie wszystkie produkcje studia ukazują się jednak równocześnie na pecetach, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Spodziewamy się więc, że identycznie będzie w przypadku Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series.

Przypomnijmy, że gra będzie pierwszym projektem zespołu powstałym we współpracy z firmą Marvel. Studio Telltale Games ma sporo doświadczenia w tworzeniu gier opartych na komiksowych licencjach. Najsłynniejszy projekt tej ekipy, czyli The Walking Dead, bazuje na serii wydawanej w naszym kraju jako Żywe Trupy. Ponadto w zeszłym tygodniu ukazał się przedostatni odcinek Batman: The Telltale Games Series zatytułowany Guardian of Gotham.

Źródło:
"Adrian Werner" - GRY-OnLine
Klemens
2016-12-02 12:47:44
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow