Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Mamy pierwszy screen z nowego Vampire: The Masquerade?
Dziesięć dni temu donosiliśmy Wam o tajemniczej stronie internetowej o znajomo brzmiącej nazwie Tender. Mowa o stworzonej przez firmę Paradox Interactive grze ARG (alternate reality game), przy pomocy której wydawca najpewniej przygotowuje graczy do zapowiedzi nowego tytułu. Wiele osób domyśla się, że po blisko piętnastu latach od premiery kultowego Bloodlines seria Vampire: The Masquerade doczeka się nowej odsłony. Sprawa znalazła swój dalszy ciąg, którym jest widoczny poniżej obrazek, prawdopodobnie będący pierwszym screenshotem z owej enigmatycznej pozycji, a także niepokojąca grafika koncepcyjna. Ponadto istnieje duża szansa, że w najbliższym czasie doczekamy się również publikacji pierwszego materiału wideo.

th Mamy pierwszy screen z nowego Vampire The Masquerade 183533,1.jpg


Powyższy screen ujrzał światło dzienne za pośrednictwem strony internetowej Trust No More. Można na niej wyczytać, że Tender planuje specjalne wydarzenie, które odbędzie się 23 lutego w Nowym Jorku. Jego uczestnicy wezmą udział w specjalnych sesjach trwających cztery godziny, podczas których zostaną podzieleni na dwie grupy (przydział do danego zespołu ma zależeć od wyników przeprowadzonych na nich badań biometrycznych); ich zadaniem będzie natomiast ucieczka z zamkniętego pokoju.

Chętni, by dołączyć do zabawy (przez Internet lub na miejscu), powinni udać się pod ten adres, gdzie czeka na nich oryginalna ankieta; pojawiają się w niej pytania o teorie spiskowe, zjawiska paranormalne oraz inne zagadnienia tego typu, którym dajemy wiarę, emocje towarzyszące korzystaniu z Tendera oraz... czas, na jaki możemy wstrzymać oddech pod wodą. Należy zaznaczyć, że zaproszenia (dziesięć sztuk) mają trafić jedynie do wybranych.

Artykuł wieńczą natomiast informacje o postępach prac nad deszyfrowaniem danych, z których mają pochodzić grafiki dołączone do niniejszej wiadomości. Na podstawie pierwszej z nich (która rzekomo została pobrana z materiału wideo, a udało się ją „odkodować” jedynie częściowo) można wywnioskować, że akcja gry zostanie osadzona w czasach współczesnych – świadczy o tym przede wszystkim neonowy baner. Druga natomiast, czyli wyżej wspomniany „concept art”, ukazuje krwawą masakrę w barze lub innym podobnym miejscu.

Źródło:
"Vergil" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-21 18:35:23
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow