Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

MMO Life is Feudal przejdzie na model free-to-play
W czasie ostatniej sesji AMA (Ask Me Anything – pol. zapytaj o cokolwiek) z deweloperami ze studia Bitbox, pojawiło się stwierdzenie, że po premierze aktualizacji 0.2.0 oraz dużego rozszerzenia realistyczna gra MMO Life is Feudal przejdzie na model free-to-play.

Obecnie za Life is Feudal trzeba zapłacić 107,99 zł (od listopada 2017 roku gra jest obecna w programie wczesnego dostępu Steam). Trudno powiedzieć, jak dokładnie będzie wyglądał model biznesowy omawianego tytułu – pośród gier F2P można znaleźć zarówno produkcje traktujące wszystkich graczy uczciwie (w tym kontekście najczęściej wymienia się Path of Exile oraz Warframe), jak i takie, w których możemy kupić sobie przewagę nad innymi, albo też bez ciągłego obsypywania wydawcy gotówką nie jesteśmy w stanie zrobić czegokolwiek (jak w przypadku znakomitej większości gier mobilnych).

Life is Feudal jest ambitną grą MMO, która jest dostępna wyłącznie na komputerach. Akcja tej produkcji toczy się w inspirowanym średniowieczem, realistycznym świecie o imponujących rozmiarach, w którym próżno szukać jakiejkolwiek magii czy nadnaturalnych elementów. Tytuł oferuje wiele ciekawych mechanik, takich jak rozbudowany system rzemiosła (możemy tworzyć wszystko – od drobnych przedmiotów, przez broń i pancerze, kończąc na całych wioskach i miasteczkach), czy nawet ingerencja w geometrię terenu (możemy np. kopać czy usypywać wzniesienia).

Źródło:
"Aquma" - GRY-OnLine
Klemens
2019-02-07 12:49:09
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow