Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

LucasArts ujawnił: Lucidity
Lucidity, a nie, jak można było przypuszczać Battlefront III, to nowo zapowiedziana gra LucasArtsu. Przecieki na jej temat pojawiały się już kilka miesięcy temu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, LucasArts ogłosił dziś swój nowy projekt. Ci, którzy czekali na wielkie gwiezdnowojenne show mogą czuć się rozczarowani. Najświeższym dziełem firmy jest bowiem dwuwymiarowa produkcja, będąca połączeniem przygodówki z grą logiczną. Projekt zatytułowany został Lucidity.

Informacje te w znacznej mierze pokrywają się z przeciekami, które światło dzienne ujrzały już kilka miesięcy temu. Teraz doszły jednak nowe dane. Główną bohaterką Lucidity jest mała dziewczynka, Sophie. Gracz nie będzie miał jednak nad nią kontroli. Jego zadanie sprowadzi się do umożliwienia dotarcia dziewczynce z dowolnie wybranego przez nią punktu A do punktu B. Można to uczynić poprzez rozwiązanie szeregu łamigłówek.

Lucidity tworzone jest z myślą o platformach Xbox Live Arcade (będzie do ściągnięcia najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu) i PC. W tym drugim przypadku nie było dotąd mowy o terminie wydania.

Źródło:
Patryk "Pepsi" Purczyński - gram.pl

LucasArts ujawnil Lucidity 120733,1.jpg
Klemens
2009-09-11 12:07:25
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow