Wyszukiwarka
Google

RPG.sztab.com
Logowanie
   Pamiętaj mnie

Rejestracja

Przypomnienie hasła
Hostujemy strony o grach
Gry Strategiczne


Polecane strony
Gry logiczne


.

Lodowy smok George'a Martina doczeka się pełnometrażowej animacji
Fani wyczekujący już od siedmiu lat kolejnego tomu Pieśni Lodu i Ognia, powieści fantasy, na której oparto bijący rekordy popularności serial Gra o Tron, muszą uzbroić się w jeszcze większą dawkę cierpliwości. George R.R. Martin do swojej bogatej kolekcji projektów, nad którymi pracuje i które odciągają go od dokończenia stworzonej przez siebie sagi, dorzucił kolejny – ekranizację Lodowego smoka, jego powieści dla dzieci z 1980 roku.

Akcja książki rozgrywa się w innym świecie niż znane z Gry o tron Westeros. Młoda dziewczynka Adara potajemnie zaprzyjaźnia się z rzadkim lodowym smokiem. Bestia okazuje się być jedyną nadzieją na uratowanie świata przed armią ognistych smoków atakujących miasto, w którym dotąd żyła.

Adaptacja będzie animacją stworzoną przez Warner Animation Group (Lego: Przygoda, Bociany). George R.R. Martin oraz Vince Gerardis zajmą się warstwą produkcyjną przedsięwzięcia. Na tym etapie nie wybrano jeszcze reżysera, scenarzystów czy obsady, nie podano również nawet przybliżonej daty premiery widowiska.

Źródło:
"Czarny Wilk" - GRY-OnLine
Klemens
2018-05-24 18:52:20
Ustaw Sztab jako strone startowa O serwisie Napisz do nas Praca Reklama Polityka prywatnosci
Copyright (c) 2001-2013 Sztab VVeteranow